Impuls Academy

Screenshot 2022 02 05 105734

Contact

Onthaal Campus Impuls 

Wolfputstraat 42

9041 Oostakker

09/251.23.02

Webmaster

IMG 20230523 113159 Patrick Carlier

Siemens Logo biedt aanzienlijke meerwaarde voor onze leerlingen in de 2e graad Elektriciteit, meer bepaald in de huishoudelijke domotica (huisautomatisering) Het gebruik ervan helpt onze leerlingen bij het ontwikkelen van belangrijke vaardigheden, zoals probleemoplossing, logisch denken en sequentieel redeneren. De gestructureerde aanpak en de mogelijkheid om stap voor stap te werken, stellen hen in staat om complexe taken te vereenvoudigen en doelgericht te werken. Daarnaast kan dit ook helpen bij het bevorderen van sociale interactie en samenwerking. Leerlingen kunnen gezamenlijk aan projecten werken waarbij ze elektrische systemen ontwerpen, programmeren en testen. Dit biedt de gelegenheid om hun communicatieve vaardigheden te oefenen en te werken aan teambuilding. Het implementeren van Siemens Logo in het curriculum voor onze leerlingen in de 2e graad Elektriciteit is niet nieuw, maar vereist echter wel enige aanpassingen en ondersteuning. Het is belangrijk dat onze leraren specifieke begeleiding bieden en aandacht besteden aan individuele leerbehoeften. Dit kan onder meer het bieden van extra uitleg, het visualiseren van concepten en het aanbieden van herhalingsmogelijkheden omvatten. Het meehelpen "problemsolving" samen met leerlingen vinden ze zeker leuk.