Impuls Academy

Screenshot 2022 02 05 105734

Contact

Onthaal Campus Impuls 

Wolfputstraat 42

9041 Oostakker

09/251.23.02

Webmaster

Foto1

Op een zonnige dag brachten onze leerlingen van de 2e graad elektriciteit een bezoek aan de Tectura school afdeling autotechnieken. De leerlingen kregen eerst een rondleiding door de autowerkplaats en kregen de verschillende gereedschappen te zien die gebruikt worden bij het repareren van auto's. Vervolgens kregen ze uitleg over de werking van de verschillende motoronderdelen van een auto en hoe elektriciteit hierin een rol speelt. De leerlingen waren erg geïnteresseerd en stelden veel vragen. De leerkrachten namen ruim de tijd om de vragen te beantwoorden en de leerlingen op een begrijpelijke manier uit te leggen hoe alles werkt. Na de rondleiding kregen de leerlingen de kans om zelf aan de slag te gaan. Ze mochten een kleine reparatie uitvoeren aan een autoband onder begeleiding van de docenten en medestudenten. Het was fantastisch om te zien hoe enthousiast de leerlingen waren en hoe ze hun best deden om de bandreparatie tot een goed einde te brengen. Ze waren erg dankbaar voor de leerzame en leuke dag die ze hadden gehad en hadden veel nieuwe kennis opgedaan over de werking van auto's en elektriciteit. Het bezoek aan de Tectura school afdeling autotechnieken was zeker een geslaagde ervaring voor onze leerlingen!